Kategoriler
Genel

Bağlama Bağlanma

Bağlama Büyüsü, Bağlanma büyüsü ile birini kendinize bağlayabilirsiniz. Fakat bu büyünün etkileri çok kalıcı yapılmamaktadır. Çünkü bağladığınız kişi kendi iradesi dışında size bağlandığı için bu kişinin ruhunda farklı etkiler yaratır.

Bağlama Bağlanma Büyüsü

Doğru bir şekilde yapılan ve gerçek medyumlar tarafından yapılacak bu bağlama büyüsünü yaptıran kişi kimi istiyorsa belli bir müddetliğine kendine bağlayacak ve o kişiye kendini sevdirecek olması gerekir. Hocalar bağlama büyüleri ile ilgili yazdıkları makalelerde bu büyünün uzun sure yapılmasından sonra kişinin ruh dengesinin bozulabileceğini ve kötü sonuçlara sebep olabileceğinin altını çizmişlerdir.

Koca ve Eşi Kendine Bağlama

Koca veya Eşi kendine bağlamak isteyen biri bu büyü ile olan bir bağlılığı daha da kuvvetlendirebilir. Bu sayede karşı cins bir aldatma eşiğinde ise, yada buna teşebbüs etmiş ise bu bağlama büyüsü ile eş, eşini kendine bağlayabilir. Bu büyü tesiri altında iken kişi, eşin ona iyi davranması ve elinden geleni yapması gerekir.

Bir yuva kolay kurulmuyor ama bozmak çok kolaydır. Bunun içinde bazen eşler arasında çıkan tartışmalar sonucu yanlış yada erken kararlar alınıp yuvalarını dağıtabiliyorlar. Bu büyünün amacı da yıllar öncesinden beridir bir bağlayıcı niteliği taşımaktadır.

Eşim Evi Terk Etti

Eşinizin evi terk etmesi huzurun bozulmasındaki son evreden sonra gerçekleşir. Eğer uzun bir vade yoksa ayrılık arasında geri getirme büyüsü ile ve arkasına bağlama büyüsü yaptırarak kişiler bu durumlara çare bulmuşlardır. Fakat karşılaşacağınız medyum yada hoca kimse gerçek ve sahi medyum yada hoca olmalıdır. Buna dikkat ederek araştırmanızı yapmanızı öneririz.

İnsanları Birbirine Bağlayan Bu Büyü Etkili Bağlama Büyüsü

Etkili bir bağlama büyüsü yapmak için hocanın yada medyumun işinde samimi ve gerçekçi olması gerekmektedir. Sadece para için maddiyatı düşünen hocalar ilk işlemi yaptıktan sonra bırakıp başka işlere yönelmektedirler. Ama hakiki ve işinde dürüst medyumlar işi yarım bırakmayıp kişilere gerçekten yardımcı olmaktadırlar. İsteriz ki kimse veya sevenler birbirinden ayrılmasın ama bazen geçim, bazen başka biri, bazen kıskançlıklar bu gibi durumlarda sevginin ve bağlılığın zincirini kırmaktadırlar. Ama bunlara müdahale etmek ve o zinciri yine eski güçlü haline getirmek size kalmıştır. İnancınızı koruyarak dualarınızı eksik etmeyiniz. Her şeyi ölçü içerisinde yapınız.

Bağlayıcı Büyü

Doğa, Kainat bir ölçü üzerindedir. En küçük aksaklıklar kainatın sonunu getirebileceği gibi insanların arasındaki aksaklıklarda kendi sonlarını getirmektedirler. Bu yüzden her şeyin azı karar, çoğu zarardır. Dikkatli olunuz ve sevdiklerinize sıkıca bağlanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir