Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyü Bozma konusunda birçok reklam ve medyumların birbirleri ile yarıştığı görmekteyiz. En esaslı konulardan ve önemli işlemlerden biri olan büyü yapma ve Bozma işlemleri hakkında kısa bilgi vermek istedik. Çoğu insan evde huzursuzluk, sıkıntı, bereketsizlik, işlerinin yolunda gitmemesini acaba üzerimde büyümü var sorusuna bağlamaktadır bilincini.

Rutin Yaşamak

Bazı insanların yaşam tarzları diğerlerine göre çok farklı olup, bazıları da çok rutin alışkanlıklarla yaşamaktadırlar. Farklı tarzdakiler genelde hayata salaş bakmakta ve yaşamlarını da aynı şekilde salaş geçirmektedirler. Bu tarzda yaşantısını idame ettiren insanlar genel olarak gamsız ve olanlara karşı duyarsızlıkla yaşamaktadırlar.

Salaşlık

Ama hayatlarında belli bir rutin olan ve alışkanlıklarını ön planda tutan planlı programlı insanlar, bu rutinler bozulduğu zaman çok rahatsız olmaktadırlar. İşte huzursuzluk, planlarının bozulması, hayatlarında kötü giden bazı şeylerin kaynaklarını bulamadıkları zaman bunu ya büyü, ya nazar, yada daha farklı durumlar içine sokarlar.

Büyü Bozmaya Yönelme

Bu insanlarında yarısı kendisine birinin yada birilerinin nazar deyirdiklerini, büyü yaptıklarını ve kendilerini çekememeleri yüzünden kötülük yaptıklarını düşünüp çareyi ”Üzerimde Büyü Var mı?” diye düşünerek medyum hocalar dan yardım istemek için arayışa düşerler. Evet ne yazık ki çoğu zaman bu durumlar düşündükleri gibi olmakta ve büyünün etkilerini yaşamaktadırlar.

Büyünün Etkisi

Büyünün etkisini yada nasıl bir büyü yapıldığını öğrenmeleri için danışdıkları medyumlar bu büyünün var olduğunu ve bozulması gerektiğini söylerler. Bunun gibi bir çok yorum yapılmıştır ki araştırmalarımıza göre yapılan büyülerin ve bozulan büyülerin çoğu hayatında rutin ve alışkanlıklarla yaşayan insanların yorumlarında çıkmıştır.

Yapılan Büyüyü Bozma

Büyü Bozma konusunda gerçekten bir destek yada yardım alınacaksa bu işlerin erbabı, ustası, ilim sahiplerini bulmak gerekir. Fakat bu da şuna göre değişkenlik gösterir. Şayet kişiye yapılan büyü kara büyü ise bu işlerle uğraşan çok az medyum hoca vardır. Ak büyüler yani geçici ve çok zararı olmayan büyüler hocalar tarafından bozulmaktadır. Ama şeytani büyüler hocalar tarafından değil, medyum hocaların bilgi ve tecrübesi ile bozulmaktadır. Şeytani büyünün bozulması için dualar elbette ön sırada gelir, fakat kişi dua ile arası yok ve duaların hiçbirini bilmiyorsa bunun için başvurması gereken yer medyum hocalardır.

Büyü Bozma Hakkında Yorum Sahipleri

Bu konuda yapılan yorumlara dikkat ederek medyum hocalardan destek almanız gerekiyorsa isimleri öğrenin ve kim daha çok bu büyü işleri ile ilgili çalışma yapmışsa bence o kişiden fikir alın.

Büyü kötü bir şeydir. İç huzursuzluk ve sıkıntıda kötüdür. Umarız kimse bu durumlar altında kalıp hayatını kötü yöne sürüklemez. Her zaman dediğimiz gibi dikkatli olun ve doğru, güvenilir hocalar ile temasa geçmeye çalışın.

Ek Bilgi olarak ;

Büyü bozma nasıl olur? Bu durum “büyünün kendiliğinden bozulması” şeklindedir. Büyüye maruz kalmış kişinin başına aniden büyük bir olay gelirse bu büyük olayın tesiri ile büyü hükümsüz kalabilir. Cinayet, aşk, kaza, doğum, felç geçirme, düğün büyük törenler ile ani bazı afetlerin yaşanması büyüyü kendiliğinden bozabilir. Bu bilgi de araştırmalarımız arasında bulunmuş bir bilgidir. Doğruluğu bilinmemektedir…