Büyü Yaptırmak İstiyorum

Süryani Büyüsü
Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Süryani Büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsanız bu büyünün etkilerini biliyor olmanız gerekiyor. Çünkü bahsettiğimiz bu büyü bilinen en etkili büyülerden biri olan Kara Büyüdür. Gerçek Medyum Hocalar tarafından yapılır. Etkisi tartışılmaz derecede şiddetli ve sonuç veren bir büyüdür. Sonuç almak için büyü yaptırıyorsanız mutlaka Süryani Büyüsünü en iyi medyumlara yaptırın

Etkili Süryani Büyüsü

Etkili Süryani Büyüsü yaptırmak istiyorsanız seçtiğiniz medyum en iyisi, en profesyoneli olmalıdır. Bu konuda çok kez yorumlar yapılmış ve insanlar etkilerini anlatmışlardır. Süryani Büyüsü yapılış amacı çok farklı duygularla yapılmaktadır. İntikam, Ayırma, Bağlama, Gideni Geri Getirme büyüleri gibi bir çok alanda yapılır. Etkili Süryani Büyüsünün yapılmasının hemen ardından çok çabuk sürede sonuç vermektedir. 

Süryani Büyüsü ile Neler Yapılabilir

Süryani Büyüsü ile yapılan büyü karışımları oldukça çoktur. Fakat yapılan en çok büyüler Süryani Büyüsü ile Geri Getirme, Bağlama, Ayırma, Kısmet Açma, Uzaklaştırma büyüleridir. Her büyü içerisinde biraz Süryani büyüsünün etkilerini görebilirsiniz. Süryanice ve kimi zaman da Arapça yazılan bu büyü hızlı ve çok etkili sonuç verir.  Birini kendinize aşık mı etmek istiyorsunuz! Mutlaka Süryani Büyüsü Yaptırın.

Süryani Büyüsü Malzemeleri

Bu konuyla alakalı pek paylaşılan kesin malzeme isimleri olmasa da en bilinenleri şunlardır ; Hayvan Derisi, İplik, Saten üzerine safran tozu, çok nadir bulunan bir bitki ama bu gerçekten gizli, duman isi, köz, ağaç kökü vs.. gibi malzemeler. Bunların yanı sıra domuz yağı ile hayvan derisi üzerine Süryanice Yazılar ile büyülü sözler yapıldığını öğrenmekteyiz.

Süryani Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar

Süryani Büyüsü ne kadar sürede tutar bu tamamen medyumun elindedir. Gerçek Medyum ile çalışıyorsanız tutma süresi üç gece sürer. Üç harflilerin sabahı ile üç gündür. Etkilerini hemen görmeye başlarsınız. Süryani büyüsünde şeytani bazı varlıklardan destek alınırsa bir gün de bile tuttuğu bilinmektedir. Buda tamamen başvurduğunuz medyuma bağlıdır. Medyum Hoca söz altında üç harfli tutuyorsa ve bu medyum el almış bir medyum ise mutlaka bu büyü tez zamanda tutacaktır.