Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

Tanımı çok kolay fakat kendisi olağan üstü kişiler. Bu kişiler doğada farkına varamadığımız ama yanımızda olanları gören, onlarla işbirliği içerisinde olan, büyüleri asırlık kitapları bulup içerlerinden çıkartan, onlara güç kazandıran kişilerdir. Gerçek Medyum arıyorsanız doğru adrestesiniz…

Gerçek Medyum Kim?

Gerçek Medyumun kim olduğunu bu durumu ispatlayan manevi güçler söyleyeceklerdir. Gerçek Medyumlar bildiğiniz gibi bir insan suretinde olup, kimseye bağlı olmayan kişilerdir. Altlarında türlü varlıkları hizmetinde çalıştıran, onlardan büyü ve diğer durumlarda yardım alan kimselerdir. Onların ahireti yoktur. Birçok durum ve inanca ters düşmelerine rağmen onlara inanan ve destek alan çok ünlü ve günümüzde adı sürekli gündem de olan kişiler vardır. Onlar bir durumu, duyguları, yaşantıyı değiştirebilir güce sahiptirler. Bu yüzden alelade konularla pek ilgilenmezler. Reklam veya tanıtım gibi araçlara lüzum duymazlar. 

Büyücüler

Büyü işi ile uğraşan, metafizik konusunda uzman, ruhani güçler ve üç harfliler ile birlikte çalışan kişilerdir. Bu kişilere aynı zamanda medyum da denir.

Bilinmesin ötesinde olan, gerçeği geçmişle bağdaştırıp gelecek hakkında yorum yapan, olağan durumu sezgileyen, tüm ritüelleri deneyimlemiş kişidir gerçek medyum. Öngörülü olmak onların bir parçasıdır. Olan andaki durumu olmayana bağdaştırıp netice konusunda en hassas yorumlar yapanlardır gerçek medyum.

“HAYAL ETTİĞİNİN ÖTESİNDE BİR GERÇEK”

Gerçek Medyum

“Gerçek Medyum” için 5 yanıt

Melis Gerçek Medyum Zindan Hocadiyorki:

Ben bu siteye hayranım. Yaptırdığım büyü konusunda referans ile geldim ve gerçek sonuç aldım. Gerçek Medyum arıyorsanız bence bu siteden destek almalısınız. Ben Zindan Hocayı Tavsiye Ediyorum 0536 549 8197

Serin Medyum Zindan Hocayı Önerdidiyorki:

Ben Serin, Melis hanımın tavsiye ettiği gerçek medyum Zindan hoca ile görüştüm. Süryani büyüsü konusunda yardım etmesini ve bu büyüyü yapmasını istedim. Prensip sahibi bir insan daha önce böyle bir hocayla hiç tanışmamıştım. İlk aradığımda tüğlerim ürperdi ve hissettim. Bende Medyum Zindan Hocayı tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Bayram Medyum Efehan Hocayı Önerdidiyorki:

Merhaba, bende arayıp işlem yaptırdığım bir hoca ismi önereceğim. Büyü konusunda çok bilgiye sahip ve çok kısa sürede tutan büyüler yapıyor. Ben geri getirme büyüsü yaptırdım ve gerçekten hızlı sonuç aldım. Medyum Efehan Hoca 0539 791 86 10 umarım sizde sonuç alırsınız.

Serdar Medyumları Tavsiye Ediyordiyorki:

Bayram bey bende yorumlarda tavsiye edilen hoca arıyordum. Bu siteyi farkettim ve içerisine iyiki girmişim. Tavsiye edilen iki hocaya da ayrı ayrı büyü yaptırdım. Her ikiside sonuç verdi ve bende gerçek medyumlar bu sitede diyebilirim. Yardımcı olduğunuz için çok mutluyum. Herkese Saygılar.

Naime Zindan Hocayı Tavsiye Ediyordiyorki:

Aradığım hocayı bu sitede buldum tavsiyenizle arkadaşlar. Gerçekten zor durumdaydım ve bu konuda yardım alabileceğim kimse yoktu. Rahatsız ediliyordum ve biri bana musallat olmuştu. Zindan Hocam sağolsun def etti başımdan belayı. Koruma büyüsü de yaptırdım ve gerçekten içim huzurlu ve artık rahatsız edilmiyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir