Kategoriler
Genel

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar Nerede? Nasıl Bulunur?

Gerçek Medyumlar Nerede Nasıl Bulunur konusu herkesin gerçekten merak ettiği konulardan birisidir. Bu konuda türlü yorumlar ve makaleler olsa da aslında tek bilinen bir gerçek şudur ki oda; Gerçek Medyumlar yorumlarda gizlidir.

Medyum İsimleri

Adına yorum yapılan medyumlar reklama ihtiyaç duymaksızın büyü yaptırmak istenen kişiye, büyü yaptırmak isteyenler ise onlara ulaşırlar. Gerçek yorum sahipleri yatırdıkları büyüden eğer gerçek bir sonuç almışlar ise bu ismi yani (medyum ismi) ni yorumunda paylaşmışlardır. Bu durumda en sağlıklı medyum iletişimi bula yolu yorumlardır.

Peki bu yorumlar gerçek kişilerden mi geliyor. Akla takılan sorulardan biriside yorumları site sahiplerimi yapıyor. Aslında iş burada farklılaşıyor. Eğer bir web sitesi medyumlardan ve büyülerden bahsediyor ve sadece bir medyuma yönlendirilmişse biraz çelişki olabiliyor. Fakat onlarında yani kişisel olarak işlem yapan medyumlarında ziyaretçileri sitesine yorum atabiliyor. Aktif medyumların sitesinde her yerden yorum gelmektedir. Tek bir medyumla yada medyumlar ile çalışan bir site değildir.

Büyü Yapan Gerçek Medyumlar Hocalar

Büyüler, Medyumlar için araştırmalar yaparak paylaştığı bilgilerin sayfalarına ziyaretçiler tavsiye medyum olarak yorum yapmaktadırlar. Kimileri yaptırdıkları büyüleri ve yapan medyumun ismi ile yaşadıklarını anlatan yorumlar yaparlar. Burada gerçek olan yaşanmışlıklarla ilgili yapılan yorumların içerisindeki medyum isimleridir. Bu nedenle öncelikle konuları farklı ve farklı kişilerin yaşanmışlıklarını paylaşan bir sitenin yorumları da kendisi kadar gerçektir.

Biz burada sadece gerçek medyumlar hakkında yapılan yorumlara ve büyülerin etkilerini deneyimlemiş kişilerin yorumlarına izin vermekteyiz. Kişilerin hangi maili nasıl kullandıklarını yada gerçek mi sahtemi olup olmadıklarını bilemeyiz. Fakat bizde kendimize göre medyumların doğruluklarını teşhis edebilmemiz için onları bir ziyaretçi gibi arar bilgisini sınarız.

Önceliğiniz deneyimlenmiş kişilerin yorumlarıdır. Sonra o yorumlardaki isimler yani medyum isimleri. Buna göre gerçek medyum ile iletişime geçtiğinizde bilge ve konusunda tecrübeli olduklarını anlayarak büyü yaptırabileceksiniz.

GERÇEK MEDYUMLAR

Onların reklama ihtiyacı olmadığını ve büyü yaptırmak isteyenlerinde onları tavsiye edilen medyum yorumları içerisinde aradıklarını unutmayın. Eğer biri ısrarla arayın arayın bu medyum gerçek diye haykırarak yorumlamışsa siteyi pek gerçekliği kabul edilmez. Genelde kişiler yaşadıklarını anlatarak sonuç aldıkları medyumların isimlerini yazarlar. Buna dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

“Gerçek Medyumlar” için 2 yanıt

Baysal Aşık Etme Büyüsü Yaptırdı ve Sonuç Aldımdiyorki:

Gerçek medyum ararken zindan hocamı buldum ve gerçekten hoca olduğunu bizzat yaşatarak kanıtladı. Gerçek bir medyuma büyü yaptırmak sonuç veriyor arkadaşlar. Bu konuda sizde sabırla arayın. Ben aşık etme büyüsü konusunda yardım aldım 15 gün sürmedi eşimle aramız süper oldu. Soğukluk yaşayanlara tavsiye ediyorum. Zindan hocamı arayın

Nermin Aşık Etme Büyüsü Yaptırdı ve Sonuç Aldı.diyorki:

Baysal bey bende nermin, tavsiyeniz üzerine aradım ve zindan hocamla görüştüm. Baysal beyinde dediği gibi soğukluk konusunda yapmış olduğubüyü çok kısa zamanda tuttu arkadaşlar. Ben bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim bende herkese ve eşleri ile soğukluk yaşayanlara tavsiye ediyorum. Zindan hocam gerçek medyum kişidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir