İtaat Büyüsü

İtaat Büyüsü

Bu konumuzda İtaat Büyüsü hakkında bilgi vereceğiz. Son günlerde bir hayli konusu geçen bu büyü aktif olarak yapılmakta ve yapılan kişide bağımlılık yaratan bir duygu ortaya çıkarmaktadır. Büyü çeşitleri içinde yer alan ama pek kulaklarda olmayan bu büyüyü yaptıran kişiler, genel olarak işyerinde bulunan mesai arkadaşlarına, yöneticiler ve sonrasında alt kademe de çalışan kişilere yaptırılmaktadır.

İtaat Büyüsü ile Ne Amaçlanır?

Genel olarak bu büyü medyumlar tarafından sıkça yapılan bir büyü olmadığından nadir medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bazı Yorum yazan kişilerin bu büyü hakkında bilgi paylaştıkları ve büyünün etkili bir büyü olduğunu söylemişlerdir. İtaat etmek zordur, kişiye ağır gelir. Bu büyünün yapılmadan önce kişinin iradesinin kontrol edilmesi gerekir.

İtaat Etmek

İtaat Büyüsü Kimlere Yapılır?

İtaat ettirilmesi istenen kişi kim olursa olsun iradesi zayıf olan kişilere yaptırılabilir. İnsanoğlu özgür bir iradeye sahip olduğu için özgüven duygusu itaat duygusunu ezmiştir. Fakat kimi insanlar itaat etmek için bu dünyaya gelmişlerdir. Bu büyüyü aslında herkese yapılabilecek bir büyü olarak düşünmekteyiz.

Müdürler, Çalışanlar, Eşler, Arkadaşlar vs. gibi. Eğer bir yerde sözünüz dinlenmiyor ise, sürekli zıt kararlar alıp dinlenmediğinizi düşündüğünüz kişilere bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Birine, kendinize itaat ettirmek zalimce bir davranıştır. Bu davranışın arkasında eğer kötülük yatıyorsa bunu mutlaka hocanıza yada medyumunuz kimse ona söylemelisiniz.

Bu büyü iki türlü yapılabilmektedir. Birincisi şeytani kısımdan, ikincisi ruhani kısımdan. Ruhani kısımdan yapılan itaat ettirme büyüsü onu dizginlemek, doğru şeyler üzerine yönlendirmek amaçlı kişinin kötü yoldan çıkartılması için yapılabilir. Mesela kocanız alkol bağımlısı yada farklı bir alışkanlığı varsa bu konu üzerinde ona sözününüze itaat etmesini sağlatabilirsiniz.

Bu bir nevi ikna etme büyüsü gibi düşünülebilir fakat ikna ile itaat ayrı şeylerdir. Bu konuda yorumları takip ederek kimlerin ne için bu büyüyü yaptırdığını keşfedebilir ve onların yaptırdığı kişilerle temasa geçerek neler yaptırabileceğinizi görebilirsiniz.

İtaat Büyüsü ile ilgili bilgilerimiz şimdilik bu kadar. Her zaman söylediğimiz gibi dikkatli olunuz ve bu büyü işlerinde tedbiri elden bırakmayınız.

İtaat; Sözlükte “baş eğmek, emredileni yerine getirmek, söz dinlemek” anlamındaki tav‘ kökünden türemiş olup aynı mânayı taşır. Aslında masdar ismi olan tâat de itâat gibi kullanılır.

“İtaat Büyüsü” için 3 yanıt

Belçika Ece Hanım Fares Hocayı Tavsiye ettidiyorki:

Merhaba Ben Ece, kısaca söylemem gerekirse ben medyumumu bu siteden buldum. Buraya gelene kadar o kadar çok para kaybettim ki daha fazlasını ödeyemem diyerek yapacağım iştende vazgeçmiştim. Ben Belçikada bir okulda öğretmenim ama belçikada bu işlerle uğraşan o kadar çok kadın ve erkek var ki inanamazsınız. Fal olayında ispanyollar bile burda fal bakıyor. Benim konum okuldaki yabancı öğretmenlere ve özellikle okul yönetimindeki bazı kişilere söz geçirmekti. Bundan dolayı türk olduğumdan çok fazla dışlanmaktaydım. Fares adında bir hoca ile burdan temasa geçtim. Konumu anlattım ve ne yapmam gerektiğini sordum. Fares hocam da bana okumam gereken ve bu konuyla beraber ancak birşeyler yaparak üstesinden gelebileceğimizi söyledi. Gerçekten dediklerini harfiyen yaptım ve şuan 2. aydayım birşeylerin değiştiğinin farkına varmaya başladım. Okulda garip davranışlarla karşılanıp hatta bu konuyla alakalı sözlerim ikna edici olmaya başladı. Okul yönetimine aday olarak ismimi bizzat yönetim başkanı yazdırdı. Teşekkür ediyorum Fares Hoca. Dediklerin çıktı umarım insanlar bu yorumla size ulaşabilirler. 0538 883 3498 telefonunu izin almadan paylaştım ama nerden aldınız numaramı derse hocamız adımı çekinmeden veriniz.

Gülnaz Hanım Medyum Tavsiye Ettidiyorki:

Ece Hanımın tavsiyesi ile bende Almanyadan aradım Fares hocamı. Eşimle alakalı sorunlarımı dile getirdim ve kendisinden onu kendime bağlayıcı bir büyü yapmasını istedim. Eşimin iradesi çok güçlüdür. Bu yüzden zorlanacağını ama eski haline geri döndürebileceğini söyledi. Bende kendisi ile işlemi yaptırmaya karar verdim. ya 26 ya 27 gün oldu olmadı eşim sabırsızlıkla evine geliyor ve bana davranışları bir hayli değişti. Hocama teşekkür ederim. Bende tavsiye olarak Medyum Fares Hocamı öneririm.

Almanyadan Eski Bir Dost :)diyorki:

Ben 3 yıldır Buradan zindan hocama büyü ile alaklı işlemler yaptırırım ve bugüne kadar hiç bir yanlışı olmadı. Fares hocayı bilmiyorum ama zindan hocamda yabana atılacak bir hoca değil. Efendi, ağırbaşlı ve konuşmasını bilen işini çok güzel yapan bir hocadır. Bende zindan hocamı öneririm. Telefon numarasını buradan rahatlıkla paylaşıyorum. 0536 5498197 Medyum Hoca Zindan. Almanyadan bir sürü kadın kendini över ve ona işlem yaptırır. Sayemde doğru dürüst insanlarla tanışsınlar diye sırf ismini telefonunu paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir