Korunma Büyüsü

Korunma Büyüsü, Genel olarak bireyin veya toplumun iyiliği için yapılan büyülerdir. Kuraklık, yaralanma, mal ve mülkün zarara uğraması, hastalık gibi felâketlere karşı, ayrıca çocuklara ve lohusa kadınlara zarar veren şeylere çare bulmak için veya bunları önlemek için yapılan koruyucu büyü de ak büyü afsun sayılır. Bu büyüde dinden ve din adamından, dualardan ve dinî metinlerden yararlanılır. Tekniği kısmen büyünün taklit ve temas tarzlarıdır. 

Ak Büyü – Aktif Medyumlar

Koruma Büyüsü

Aktif Büyülerden biri olan ve %100 sonuç alınacak dualar ve büyülerden oluşan genel bir büyü ismidir. Koruma büyüsü olarak ak büyü bütün iyilik güden büyüleri kapsar. Zarara uğramışsanız, geceleri siz veya çocuklarınız korkuyorsa, tehlikelerden tedirginseniz, vesveseler başınızı ağrıtıyorsa mutlaka koruyucu büyü ile kendinizi koruma altına almalısınız.

Aktif Medyumlar bu konuda üstüne düşeni yapacaktır. Aktif büyüler konusunda en iyileri ile temasa geçmek en akıllıca harekettir. Siz siz olun işin ehli olmayana iş vermeyin. Yapacakları işlemler başınızı belaya sokmakla beraber sizi kötü durumlara sürükleyebilir. Bu yüzden Aktif Medyumlar ile iletişime geçmeniz sizin de yararınıza olacaktır.

KORUMA, SAVUNMA, TEHLİKE, VESVESE, KURUNTU, KISKANÇLIK, BELA GİBİ MÜSİBETLERİ UZAK TUTAN BÜYÜLER AK BÜYÜLERDİR.

AKTİF MEDYUMLAR – KORUNMA BÜYÜLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir