Süryani Büyüsü 2021 Ritüeli

Süryani Büyüsü 2021 Ritüeli en sık kullanılan büyülerden biridir. 2021 yılında medyumlar bu konuda çok yorum almış ve Süryani Büyüsü yaptırma ve bozdurma konusunda insanlara destek vermişlerdir.

Peki Bu kara büyü olan Süryani Büyüsü nereden gelmiştir. Süryani büyüsünün tarihçesi çok eskidir. Süryaniler kendilerinin soylarını Asurlulara dayandırırlar. Bazen arami ve keldani olarakta kendilerini isimlendirirler. Süryani halkı çoğunlukla hristiyandır. Doğu ve Batı Süryani ritine bağlıdır. Kendi ayinlerini bazen arapça da yapmış oldukları bilinmektedir.

Asur imparatorluğu zamanında Süryaniler bir takım büyülerle başka krallıkların hükümdarlarına büyüler yapar, bir yandan da imparatorluk bu zayıflıktan avantaj savaş açarlarmış. Süryani Büyüsünün ne denli güçlü olduğunu da buradan anlayabiliriz. Bu kadar büyük bir imparatorluğun böylesi büyülere ihtiyaç duyması günümüzde Süryani Büyüsü olan bu kara büyüyü popüler hale getirmiştir.

Fakat bu büyü pek iyi niyetli olarak kullanılmamıştır. Günümüzde de ayırma büyüleri, uzaklaştırma, aşık etme, hastalandırma, intikam, insanları birbirine düşürerek husumete yol açtırılmakta kullanıldığı bilinmektedir. Zamanımızda bu tür büyülere Süryani Büyüsü basit gelse de yapılışı ve bozuluşu bir hayli zor bir büyü olması dikkat çekmektedir.

Süryani Büyüsünün etkisi altına girmiş birini gördüğünüzde kendisini saldırgan, kararsız, hasta görünümlü biri olarak tanımlayacaksınızdır. Kimi zaman ruh hastanesine yatırılmış vakaların bile büyü bozulduktan sonra iyileştiği gözlemlenmiştir. Tabi somut gerçeklik olmadığından dolayı halk arasında sadece dolaşan Medyumlar bu tür işler için resmileşmemiş ve gizli ritüeller adı altında bu işleri yapmaya devam etmişlerdir.

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü hakkında araştırmalarımız devam etmekte ve çıkan yeni bilgileri de sizlere paylaşmak üzere bizimde heycanlandığımızı bilmenizi isteriz. Süryani Büyüleri kapsamındaki araştırmalarımızın çoğunu yorumlardan yola çıkarak üretmekteyiz. Medyum Yorumları bu konuda gerçekten etkili olmakla beraber gerçekliğini asla yitirmemiştir.

Yaşanmış olayların anlatımı herkesin dikkatini çekmektedir. Özellikle bu kara büyü konusunda deneyim sahibi insanların yaşadıklarını anlatması büyü yaptıracak kişilere kaynak olmaya devam etmektedir.

Süryani Büyüleri, 2021 Medyumlar, Büyücüler ve Süryani Büyüleri, Süryani Büyüsü 2021 Ritüeli ile Kesin Sonuçlar

Sonuç almak ve bu büyü ile istediğinizi yaptırmak size kalmış. Medyum Yorumları sayesinde doğru ve güvenilir medyumlardan destek alarak yaptıracağınız bu süryani büyüsü ritüelini deneyimlediğinizde diğerleri gibi yorum yapmayı unutmayın.

“Süryani Büyüsü 2021 Ritüeli” için 4 yanıt

Kara büyü bozan medyumdiyorki:

12 yıllık evliligimi yaptıkları kara büyü ile bozdular kara büyü dediklerinden çok daha etkili çok kötü bir büyü eşim bu büyü yüzünden aramızda hiç bir şey yokken benden ayrıldı büyüyü yaptıran kişide en yakınınız çıktı medyum zindan hoca yapılmış kara büyüyü bozunca kimin yaptırdığı da ortaya çıktı 16 günde bizi bu kara büyüden medyum zindan hoca bozdu bu tür büyüler Ruhani büyü olduğu için her medyumun yapabileceği işlemler değil bunun için iyi medyum olması gerekiyor ben araştırdım medyum zindan hocayı buldum sağolsun büyüyü bozduktan sonra koruma büyüsü de yaptı artık eşimle aramıza kimse giremez böyle durumlarda çok dikkatli olun arkadaşlar kara büyü çok tehlikeli büyüdür ben araştırdım bir süre sonra büyü kime yapıldıysa o kişide ruhsal ve bedensel zararlar ortaya çıkıyor ve bu büyünün ağır olmasından kaynaklanıyor. bu durumdan çok zarar görmeden kurtulmama medyum zindan hoca yardım etti bu gibi bir durum ile karşılaşırsanız mutlaka medyum zindan hocadan yardım alın telefon numarası 05365498197

İstanbul Haticediyorki:

Kara büyü yaptırdım sonuç aldım medyum zindan hocadan kara büyü yapmasını istedim eşim beni terk etti başka bir kadınla yaşamaya başladı çok üzüldüm çok ağladım o kadının yaptığı yanına kâr kalmasın diye bende böyle bir şey yaptırmaya karar verdim ve kara büyü yaptırdım medyum zindan bana yardımcı oldu amacıma medyum zindan hoca sayesinde ulaştım belki bu yaptığım doğru değildir ama ne kadar ağladığımı ve üzüldüğümü benden başka kimse bilemez o yüzden herkes yaptığının bedelini bir şekilde öder.

Medyumdan Bağlama Büyüsüdiyorki:

İyi günler Aslı benin adım ankara, 2 yıldır evliyim evliliğimin ilk dönemleri iyiydi ama sonra eşim benden git gide uzaklaştı ve ilgisini kesti benimle konuşmuyor sohpet etmiyordu beraber bir yere çıkmıyordu bu durum beni rahatsız edince ne yapabilirim diyerek kendimce çare aramaya başladım yaptığım araştırmada internet üzerinden bulduğum bir kaç medyum la görüştüm bu görüştüğüm medyumlar arasında en ilgilisi medyum efehan hoca oldu bu yüzden medyum efehan hocaya işlem yaptırdım hocamızın sayesinde eşim tekrar eskisi gibi oldu efehan hocam ne yaptı bilmiyorum ama ne yaptıysa çok iyi yaptı şuan çok mutluyum gerçekten ilişkilerde kopma olunca böyle destek almak gerekiyor başında böyle sorunları olanlara medyum efehan hocayı tavsiye ediyorum…
MEDYUM EFEHAN HOCA TELEFON NUMARASI 05397918610

Selime İpekdiyorki:

Bu büyü hakkında söylenenleri duyduğumda gerçekten sonuç alacağım bir büyü olduğunu anlamıştım. Hocam da sağolsun özverili davrandı. Kocam ayrıldığımız halde peşini bırakmıyordu ve sonunda Süryani büyüsü ile tamamen bağlarını kopardı benle. Hocamız tavsiye ediyorum. Arayın arkadaşlar gerçekten büyü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir